Ćwierć sekundy sławy w TV (z Pauliną)

Mówi się czasem, ze ktoś ma swoje pięć minut, gdy nagle z jakiegoś powodu na chwilę staje się sławny – wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy… wiadomo :-) . A co gdy sława trwa jakiś ułamek sekundy? Właśnie sprawdzam taki scenariusz, bo oto moje zdjęcie przedstawiające Paulinę zostało wykorzystane (czytaj: mignęło) w jednej z 3 wersji ostatniej kampanii reklamowej Netii emitowanej w TV. Poniżej ten film, dla mniej spostrzegawczych najpierw stopklatka z właściwego miejsca (słuchowcy niech się zaczają na słowa „zdjęcia oceniam”). W roli głównej jak zwykle Tomek Kot, tym razem ciut inaczej romantyczny niż ostatnio ;-).

*Video:Ćwierć sekundy sławy (z pauliną)

A samo zdjęcie w normalnej jakości poniżej. I chyba nie muszę dodawać, że jest jednym z moich ulubionych spośród tych wykonanych w tym roku :-)

Przy okazji podziękowania dla Pauliny – bez Ciebie i twojej cierpliwości ta magiczna chwilka nie miałaby szansy na zaistnienie i utrwalenie. Pozdrawiam!

1Comment

Add yours
  1. 1
    Agnieszka

    Aby powstała np. rzeźba potrzebne jest tworzywo, narzędzie do obróbki i talent rzeźbiarza. Bez tego żadna rzeźba nie powstanie, choćby nie wiem jak dobre było tworzywo…pamiętaj o tym.

Leave a Comment

Theme — Timber
All contents © Piotr Babula 2010-2024
Back to top